Час обирати здоров'я

28 травня - Міжнародний день дій за здоров'я жінок

# Здоров'я жінок

Ідея відзначати Міжнародний день дій за здоров’я жінок була вперше озвучена в ході Міжнародної зустрічі з питань жіночого здоров’я, яка проводилася в 1987 році в Коста-Ріці.

День офіційно визнаний урядами ряду країн, а також багатьма міжнародними організаціями.

Цей день покликаний нагадувати всім, що здоров’я жінки має величезне значення для будь-якої нації, адже турбота про жінку — впевненість у майбутньому.

Регулярний догляд за собою і своїм здоров’ям, здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних оглядів: консультування сімейних лікарів, акушерів-гінекологів, УЗД щитоподібної залози, молочної залози, гормональне обстеження, профілактичне відвідування стоматолога, тощо — запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Гасло міжнародної кампанії цього Дня: «Наше здоров’я, наші права, наше життя! Our Health, Our Rights, Our Lives!»

Завдання кампанії:

Привернути та акцентувати увагу кожної жінки до питань збереження особистого здоров’я, вчасних обстежень та регулярних профілактичних оглядів, самообстеження та особистої турботи про себе.

Наголосити на тому, що питання репродуктивного та сексуального здоров’я є невід’ємною частиною прав людини.

Підвищити правову грамотність серед жінок, зокрема тих, що живуть з ВІЛ, мотивувати їх звертатися за правовою допомогою. актуалізувати проблеми гендерного насильства.

З нагоди цього Дня НАГАДУЄМО про важливість ранньої діагностики раку грудної залози та шийки матки та можливість для мешканок Львівської області безкоштовно пройти скринінгове обстеження. Детальніше про скринінг — ТУТ.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18