Час обирати здоров'я

20 листопада – Всесвітній день захисту дітей

# Педіатрія

Всесвітній день захисту дітей вперше був заснований у 1954 році і відзначається щороку 20 листопада з метою сприяння міжнародній єдності та покращення добробуту дітей у всьому світі.

Зі створенням Всесвітнього дня захисту дітей держави-члени ООН визнали право дітей на прихильність, любов, розуміння, достатнє харчування, медичну допомогу, безкоштовну освіту, захист від усіх форми експлуатації та зростання у атмосфері загального миру та братерства, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, релігії та національного чи соціального походження.

«Батьки та вчителі, медсестри та лікарі, урядові лідери та активісти громадянського суспільства, релігійні та громадські старійшини, корпоративні магнати та фахівці ЗМІ, а також молодь та самі діти можуть відігравати важливу роль у тому, щоб Всесвітній день захисту дітей був актуальним для суспільства, спільноти та нації. Всесвітній день захисту дітей пропонує кожному з нас триматися натхненної позиції щодо відстоювання, просування та відзначення прав дітей, перетворюючи її на діалоги та дії, які побудують кращий світ для дітей.

Додамо, що за 9 місяців 2021 року у Львівській області народилось 14 688 дітей», — повідомила експерт департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Марія Малачинська.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18