Час обирати здоров'я

Про результати конкурсу «Сімейний лікар 2019»

# Сімейний лікар 2019

Знайомтеся — це Ірина Гнатів — найкраща сімейна лікарка України! Вона перемогла у конкурсі «Сімейний лікар 2019», започаткованому газетою «Ваше здоровя».

У конкурсі взяли участь лікарі із різних куточків України. За результатами голосування, найкращим сімейним лікарем стала 40-річна львів’янка Ірина Гнатів, за яку проголосувало понад 10 тисяч людей!

Ірина Гнатів працює у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ» Пустомитівського району Львівської області.

Щиро вітаємо колегу і бажаємо подальших успіхів та здійснення всіх задумів!

«Робота сільського медика — особлива. Він часто іде на виклик, не знаючи, що там на нього очікує. А в селі немає реанімації, до якої можна доправити хворого за потреби, немає з ким порадитися… І будемо відвертими — не завжди є необхідні прилади для діагностики та лікарські препарати. Є лише твої знання та бажання допомогти», - каже Ірина Гнатів.

Про шлях у медицину, що вважає своїм найбільшим успіхом, ким для неї є пацієнт і що найважче у професії, Ірина поділилась в інтерв'ю: https://www.vz.kiev.ua/iryna-gnativ-ya-zavzhdy-mriyala-rya…/

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18