Час обирати здоров'я

XXVІ медична виставка ГалМЕД стартувала

# ГалМЕД

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації 15 червня 2021 року розпочав роботу Львівський медичний форум, під час якого проводиться XXVІ медична виставка ГалМЕД.

«Це надзвичайно приємно, що ми нарешті зібралися на такий захід. Живе спілкування набагато краще будь-якого он-лайну. Хто володіє інформацією, той володіє світом. Тому сьогодні ви будете мати змогу дізнатися про щось нове, поспілкуватись та знайти нові контакти. Маючи нагоду, хочу привітати усіх медиків з професійним святом та побажати вам міцного здоров’я та витримки. Бережіть себе та своїх близьких», — зазначила заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталія Літвінська.

«Багато зовнішніх факторів завадило нам минулого року зустрітись тут, на гостинній Львівській землі. Але з величезним нетерпінням ми очікували цього моменту, з якою радістю ми вітаємо всіх вас тут, на відкритті Львівського медичного форуму. За свою понад 30-ти річну історію товариство „ГалЕКСПО“ організувало та провело близько півтисячі різноманітних заходів у Львові, Україні та за кордоном. Але саме виставки медичного спрямування були одними з найперших спеціалізованих виставок у Львові. Вони завжди збирали найбільшу кількість учасників та відвідувачів і мали найнасиченішу програму. Сьогоднішній Львівський медичний форум не є виключенням та об’єднав під єдиним дахом близько 150 учасників практично зі всіх регіонів України. Ми пишаємося тим, що Львівський медичний форум займає чільне місце серед спеціалізованих заходів не тільки Львова, а й усієї України. І думаю, що однією з найочікуваніших фахових подій року. Це все завдяки нашим партнерам, організаторам, представникам влади та науковцям. Дякуємо всім учасникам, партнерам та гостям, бажаємо всім нам успішної роботи на Львівському медичному форумі», — завершив президент "ГалЕКСПО" Андрій Стегура.

До привітань приєдналися: заступник міського голови Андрій Москаленко, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька, голова Національної спілки стоматологів України Мирон Угрин, президент Світової федерації УЛТ Андрій Базилевич, керівник компанії «Медтехніка» Ніна Шенгофер, завідувач кафедри неврології ЛНМУ імені Данила Галицького, директор з виставкової діяльності ПрАТ «Гал-ЕКСПО» Наталія Лозицька.

Традиційно церемонію відкриття ознаменувало перерізанням стрічки. Нагадаємо, що Львівський медичний форум триватиме з 15-17 червня 2021 року.

У рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18