Час обирати здоров'я

5 травня - Міжнародний день акушерки

# День акушерки

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, завдяки дбайливим рукам яких багато хто з нас з’явилися на світ. Вже більше двох десятиліть поспіль 5 травня вважається Міжнародним днем акушерки.

Ідею свята запропонувала Міжнародна асоціація акушерок на конференції в Нідерландах в 1987 році. Статус офіційного свята цей день набув лише в 1992 році. Сьогодні він відзначається більш ніж у 50 країнах, зокрема в Україні. Основна мета свята — інформувати населення про важливість роботи акушерок.

Значимість цієї професії переоцінити важко, адже саме від акушерки, від її досвіду, знань і навичок дуже часто залежить життя і здоров’я матері та дитини. Акушерки допомагають жінкам ставати мамами, супроводжуючи їх з моменту поступлення в пологовий будинок до урочистої виписки. Вони знаходяться поруч з майбутньою матір’ю до, після і безпосередньо під час пологів, надають породіллям необхідну медичну допомогу і моральну підтримку. Окрім високого професіоналізму, акушерки повинні володіти ще й такими якостями як відповідальність, доброта, чуйність і співчуття.

В день професійного свята приєднуємося до численних привітань на адресу усіх представниць цієї незамінної професії і бажаємо їм міцного здоров’я, терпіння та наснаги в щоденній праці, надійного родинного щастя.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18