Час обирати здоров'я

«Відновити людину – людина відновить все»: MEDCONGRESS у Львові

# MEDCONGRESS

Вчетверте у Львові проводять MEDCONGRESS «Відновити людину – людина відновить все». І вперше темою конгресу є «Громадське здоров’я в усіх сферах життя та діяльності громади».
 
Першою була панельна дискусія «Що таке Громадське здоров’я в усіх сферах життя та діяльності громади» за участі голови Львівської ОВА Максим Козицький , міського голови Львова Андрія Садового, президента Національної спілки стоматологів Мирона Угрина та директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.
 
«Принагідно дякую усім фахівцям, які вже багато роблять для громадського здоров’я на Львівщині – інформаційні кампанії щодо профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб, лекції про те, як піклуватися про своє здоров’я вже зі шкільних парт, які організовує проєкт Почуй Лікаря навчання з домедичної допомоги, які проводять у всіх районах спеціалісти нашої екстренки – і це далеко не вичерпний перелік. Дякую всім!» - наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
 
В межах цієї панелі було обговорено чи може громада впливати на життя її мешканців та захворюваність. Дискутували щодо цього питання: голова Моршинської ТГ Руслан Ільницький, голова Червоноградської РВА Андрій Дяченко, лікар-інтерн проекту «Почуй лікаря» Валентин Бордун та в.о.директора Львівського обласного інформаційно-аналітичний центру медичної статистики Мар'яна Служинська.
 
Також в рамках конгресу відбулись інші панельні дискусії стосовно що таке «здорове робоче місце» працівника в закладах охорони здоров’я/закладах освіти/на підприємствах, ментальне здоров’я – ключ до «громадського здоров’я» нації та відновити людину – людина відновить усе.
 
Завдяки зустрічі важливі питання, які порушувались на конгресі, в подальшому будуть поступово вирішуватись. Адже це буде значним реальним підвищенням якості життя мешканців в громадах області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18