Час обирати здоров'я

Підписано Меморандум про співпрацю з Товариством Червоного Хреста України

# Мобільні Медичні Бригади

Вчора, 25 серпня, було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Департаментом охорони здоров'я Львівської ОДА, яким визначено засади функціонування Мобільних Медичних Бригад на території Львівської області.
Від імені сторін Меморандум підписали т.в.о. голови ЛОО ТЧХ Іван Семерак та директор Департаменту Орест Чемерис.
 
Метою співпраці є сприяння закладам первинної медико-санітарної допомоги в забезпеченні доступності медичної допомоги вразливим верствам населення, особам, що постраждали від воєнних дій і мають утруднений доступ до діагностики і лікування хвороб загально-терапевтичного профілю, в першу чергу, неінфекційних захворювань.
 
З початку широкомасштабної російської агресії, яка триває вже пів року, до Львівської області прибуває надзвичайно велика кількість внутрішньо переміщених осіб з територій, де відбуваються активні бойові дії. Багато людей втратили свої помешкання в окупованих регіонах, а дехто переживає і втрату рідних. Тому, окрім медичної допомоги, вони потребують психологічної підтримки.
 
Доволі часто, у внутрішньо переміщених осіб, як і у постійних мешканців Львівської області, спостерігається загострення хронічних захворювань на фоні стресу. Утрудненим є також контакт з сімейними лікарями та вузькими спеціалістами, до яких пацієнти звикли звертатися до війни.
 
Мобільні Медичні Бригади у складі лікаря, медичної сестри, психолога та водія готуються розпочати роботу в населених пунктах районів Львівської області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18