Час обирати здоров'я

У двох громадах Львівщини працюють мобільні медичні бригади, які організували у співпраці з Червоним Хрестом

# Мобільні медичні бригади

Мобільні медичні бригади, створені в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Департаментом охорони здоров’я ЛОДА, щоденно здійснюють виїзди у населені пункти Яворівського району (Мостиська територіальна громада) та Львівського району (Давидівська територіальна громада).

Мешканцям віддалених районів та внутрішньо переміщеним особам надається  медична, психологічна та соціальна допомога.

Діяльність мобільних медичних бригад є підтримкою для закладів первинної медико-санітарної допомоги в забезпеченні доступності медичної допомоги вразливим верствам населення, особам, що постраждали від воєнних дій і мають утруднений доступ до діагностики і лікування хвороб загально-терапевтичного профілю, в першу чергу, неінфекційних захворювань.

З початку широкомасштабної російської агресії до Львівської області прибуває надзвичайно велика кількість внутрішньо переміщених осіб з територій, де відбуваються активні бойові дії. Багато людей втратили свої помешкання в окупованих регіонах, а дехто переживає і втрату рідних. Тому, окрім медичної допомоги, вони потребують психологічної підтримки.

Доволі часто, у внутрішньо переміщених осіб, як і у постійних мешканців Львівської області, спостерігається загострення хронічних захворювань на фоні стресу. Утрудненим є також контакт з сімейними лікарями та вузькими спеціалістами, до яких пацієнти звикли звертатися до війни. Саме тому діяльність мобільних медичних бригад в області є вкрай актуальним.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18