Час обирати здоров'я

Вебінар щодо проведення оцінки у сфері профілактики та контролю неінфекційних захворювань в Україні

# Діємо для здоров'я

Вчора, 15 квітня, фахівці Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру громадського здоров’я та, зокрема, директорка Центру Мар'яна Служинська, взяли участь у вебінарі щодо проведення оцінки у сфері профілактики та контролю неінфекційних захворювань в Україні в рамках Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров‘я".

Галина Майструк, менеджер проєкту «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні», висвітлила проблему НІЗ як загрози на міжнародному та національному рівнях, окреслила підходи до профілактики та контролю НІЗ.

Андрій Скіпальський, експерт проєкту, фахівець з питань громадського здоров’я, та Катерина Римаренко, координатор проєкту з питань політик, спільно представили презентації «Оцінка у сфері профілактики та контролю НІЗ: мета та завдання, запропоновані підходи, досвід інших країн» та «Оцінка у сфері профілактики та контролю НІЗ: збір інформації про політики, втручання щодо профілактики та контролю НІЗ на рівні населення та індивідуальні послуги, наявні проблеми та можливості».

Про оцінку у сфері профілактики та контролю НІЗ та збір статистичних даних розповіла Ірина Курило, експерт проєкту, завідувачка відділу досліджень демографічних процесів та демографічної політики Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України

Ірина Скорбун, координатор проєкту з питань первинної медичної допомоги та здоров’я в школах, разом з Галиною Майструк роз’яснили проведення оцінки НІЗ на первинній ланці надання медичної допомоги.

На завершення вебінару обговорили план проведення оцінки та погодили розподіл завдань між учасниками зустрічі.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18