Час обирати здоров'я

Тривають тренінги з питань боротьби з раком грудної залози та шийки матки

# Онкопревенція

Тривають тренінги в рамках субпроєкту Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області.

Фахівці розповідають колегам-медикам про можливості ранньої діагностики раку грудної залози та раку шийки матки на Львівщині, що створені завдяки субпроєкту. Проведення тренінгів має на меті залучення якнайбільшої кількості населення до скринінгових методів обстеження для раннього виявлення пухлинних захворювань.

Так, 5 серпня відбулася зустріч з сімейними лікарями та медичними сестрами Бродівської центральної районної лікарні, 6 серпня — Ходорівської міської лікарні, 11 серпня — Новояворівської районної лікарні № 1 імені Юрія Липи та 13 серпня — Мостиського міського ЦПМСД, Мостиського районного ЦПМСД, Мостиської центральної районної лікарні.

Спікерами тренінгів були Олеся Походило, Андрій Сороколіт, Богдан Хобзей. тренери обговорили у Пустомитівській ЦРЛ.

Заходи відбуваються за підтримки Світового банку, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні наших мотиваційних та освітніх програм директору Департаменту Оресту Чемерису та заступниці директора Ірині Шурпяк.

Рання діагностика рятує життя!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18