Час обирати здоров'я

8 серпня - Міжнародний день офтальмології

# Офтальмологія

Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день офтальмології. Цей день обраний не випадково, адже саме ця дата є днем ​​народження всесвітньо відомого офтальмолога Святослава Федорова. Він був почесним лікарем, відомим радянським і російським офтальмологом, який народився в цей день 1927 року. Святослав Федоров створив штучний кришталик та провів експериментальну операцію з його імплантації.

У багатьох людей відбуваються погіршення зору, якому можна було запобігти або яке піддається лікуванню. Знижений або відсутній зір може мати значні та тривалі наслідки для всіх аспектів життя, включаючи щоденну особисту діяльність та взаємодію з суспільством. Зниження зору може бути викликане кількома факторами, включаючи такі захворювання, як діабет, травми очей, катаракта, вікова дегенерація, глаукома та інші. Кожна проблема, яка стосується очей вимагає різної, своєчасної реакції. Існують ефективні заходи, що включають в себе профілактику, лікування та реабілітацію.

Тож в Міжнародний день офтальмології висловлюємо вдячність офтальмологам за те, що вони супроводжують людей з вадами зору від відчаю до надії, покладаючи багато зусиль аби відновити зір кожного пацієнта. Цього року цей день має особливе значення на тлі пандемії COVID-19, адже лікарі у всьому світі отримали визнання за свою нелегку щоденну працю та вчинки, працюючи безперервно, і піддаючи небезпеці власне здоров’я. Щороку 8 серпня — відзначається як день визнання лікарів та їх величезний внесок у розвиток офтальмології у всьому світі.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18