Час обирати здоров'я

9 жовтня - Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

# Паліативна допомога

Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги відзначається 9 жовтня з метою покращення якості життя людей, які постраждали від серйозних проблем зі здоров’ям. Ті, хто хворіють, мають право на догляд так, як це найкраще відповідає їх потребам. Це щорічний єдиний день заходів щодо відзначення та підтримки хоспісу та паліативної допомоги у всьому світі.

З плином часу люди страждали від хвороб, що обмежують їхнє життя, але не завжди існувала система, яка б переконалася, щоб останні дні були комфортними. У дев’ятнадцятому столітті дії хоспісу взяли на себе переважно жінки. Вони були релігійними та благодійними волонтерами, які обслуговували хворих по країнах і континентах, не знаючи один одного.

До двадцятого століття було створено більше лікарень, які надають хоспісну допомогу. Вони стали настільки життєво необхідними, що багато закладів отримали більше ліжок, і більше людей приєдналося допомагати цій справі. Оскільки світ все ще перебуває в полоні пандемії COVID-19, паліативна допомога стала ще більш важливою.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18