Час обирати здоров'я

Друга серія тренінгів з впровадження PEN-H протоколів

# Тренінги

1-2 серпня 2023 року у Львові триває друга серія тренінгів в рамках програми підготовки з впровадження PEN-H протоколів у практику закладів первинної медичної допомоги в Україні.
Тренінги продовжаться 3-4 серпня.
Попередня серія навчань успішно проведена минулого місяця.
 
Навчальна програма організована Україно-швейцарським проєктом "Діємо для здоров‘я" за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА для працівників первинної медико-санітарної допомоги у Львівській області.
 
В рамках робочого плану Проєкту, затвердженого Міністерством охорони здоров'я України, передбачено проведення тренінгів з впровадження PEN-H протоколів, запропонованих ВООЗ для лікування та ведення основних неінфекційних захворювань.
Впродовж програми заплановано підготувати 250 лікарів та 250 медичних сестер.
 
Учасники тренінгу навчаються пріоритетному набору економічно ефективних втручань, здатних забезпечити прийнятну якість медичної допомоги навіть в умовах із дуже обмеженими ресурсами.
 
"PEN-H протоколи розроблені з метою зниження захворюваності та смертності від НІЗ та призначені насамперед для сімейних лікарів, медсестер, фельдшерів та іншого клінічного персоналу, який надає допомогу пацієнтам з НІЗ в умовах гуманітарної кризи.
Клінічні настанови та супутні клінічні протоколи містять мінімальні стандарти та пріоритетні дії з лікування серцево-судинних захворювань, діабету, хронічних респіраторних захворювань, епілепсії у дорослих, які живуть у цих умовах", - пояснює Мар'яна Служинська.
 
Запрошуємо сімейних лікарів та медичних сестер до участі у майбутніх тренінгах. Для реєстрації на тренінг необхідно пройти стартову оцінку за посиланням:

 

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18