Час обирати здоров'я

Тренінг з впровадження PEN-H протоколів: день другий

# Тренінги

Сьогодні, 2 серпня, у Львові завершився черговий тренінг для лікарів та медичних сестер первинної ланки з впровадження PEN-H протоколів у практику закладів первинної медичної допомоги.
 
3-4 серпня аналогічне навчання пройде ще одна група лікарів та медсестер.
 
Навчальна програма організована Україно-швейцарським проєктом "Діємо для здоров‘я" за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА для працівників первинної медико-санітарної допомоги у Львівській області.
 
Учасники тренінгу навчаються пріоритетним діям та оптимальним стандартам з лікування серцево-судинних захворювань, діабету, хронічних респіраторних захворювань, епілепсії у дорослих, які вони зможуть використовувати навіть в умовах гуманітарної кризи.
 
Заняття проводяться в активній, креативній та наочній формі, завдяки чому знання засвоюються ефективно, запевняють учасники.
 
Нагадаємо, що в рамках робочого плану Проєкту, затвердженого Міністерством охорони здоров'я України, передбачено проведення тренінгів з впровадження PEN-H протоколів, запропонованих ВООЗ для лікування та ведення основних неінфекційних захворювань.
Впродовж програми заплановано підготувати 250 лікарів та 250 медичних сестер.
 
Запрошуємо сімейних лікарів та медичних сестер до участі у майбутніх тренінгах. Для реєстрації на тренінг необхідно пройти стартову оцінку за посиланням:

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18