Час обирати здоров'я

Другий тренінг з впровадження PEN-H протоколів: жовтень

# Тренінги

Іще одна група лікарів та медичних сестер первинної ланки взяла участь у тренінгу з впровадження PEN-H протоколів у практику закладів первинної медичної допомоги, що відбувся у Львові 5-6 жовтня.
 
Навчальна програма організована Україно-швейцарським проєктом "Діємо для здоров‘я" за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА для працівників первинної медико-санітарної допомоги у Львівській області.
 
Під час тренінгу:
обговорювали вплив профілактики та якісного ведення НІЗ на показники здоров’я в громадах та державі.
представили огляд інструментів щодо ведення та профілактики НІЗ, спираючись на рекомендації PEN-H протоколів.
роз’яснювали процес мотиваційного консультування щодо здорової поведінки людей.
розглядали практичні вправи та кейси на тему серцево-судинних захворювань та артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, бронхіальної астми, ХОЗЛ.
напрацьовували потенційні активності для плану впровадження PEN-H протоколів у щоденну медичну практику.
 
PEN-H протоколи це клінічні настанови, що містять мінімальні стандарти та пріоритетні дії, розроблені з метою зниження захворюваності та смертності від НІЗ та призначені насамперед для сімейних лікарів, медсестер, фельдшерів та іншого медичного персоналу, який надає допомогу при НІЗ в умовах гуманітарної кризи.
 
Нагадаємо, що в рамках робочого плану Проєкту, затвердженого Міністерством охорони здоров'я України, передбачено проведення тренінгів з впровадження PEN-H протоколів, запропонованих ВООЗ для лікування та ведення основних неінфекційних захворювань.
Впродовж програми заплановано підготувати 250 лікарів та 250 медичних сестер.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18