Час обирати здоров'я

Другий тренінг з впровадження PEN-H протоколів

# Тренінги

Сьогодні закінчився ще один тренінг програми підготовки з впровадження PEN-H протоколів у практику закладів первинної медичної допомоги в Україні.
 
Навчання вже пройшли понад 40 учасників. Загалом планують охопити таким навчанням 500 лікарів та медичних сестер.
 
Учасники тренінгу навчались пріоритетному набору економічно ефективних втручань, здатних забезпечити прийнятну якість медичної допомоги навіть в умовах із дуже обмеженими ресурсами.
 
"PEN-H протоколи розроблені з метою зниження захворюваності та смертності від НІЗ та призначені насамперед для сімейних лікарів, медсестер, фельдшерів та іншого клінічного персоналу, який надає допомогу при НІЗ в умовах гуманітарної кризи.
Клінічні настанови та супутні клінічні протоколи містять мінімальні стандарти та пріоритетні дії з лікування серцево-судинних захворювань, діабету, хронічних респіраторних захворювань, епілепсії у дорослих, які живуть у цих умовах", - зазначила Мар'яна Служинська.
 
Нагадаємо, що програма організована Україно-швейцарським проєктом Діємо для здоров‘я за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА для працівників первинної медико-санітарної допомоги у Львівській області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18