Час обирати здоров'я

Тренінги з впровадження PEN-H протоколів

# Тренінги

24 листопада 2023 року проведено черговий тренінг в рамках програми підготовки з впровадження PEN-H протоколів у практику закладів первинної медичної допомоги.
Навчальна програма організована Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я за підтримки Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА для працівників первинної медико-санітарної допомоги у Львівській області.
Впродовж програми заплановано підготувати 250 лікарів та 250 медичних сестер.
 
Під час тренінгу:
Обговорювали вплив профілактики та якісного ведення НІЗ на показники здоров’я в громадах та державі.
Представили огляд інструментів щодо ведення та профілактики НІЗ, спираючись на рекомендації PEN-H протоколів.
Роз’яснювали процес мотиваційного консультування щодо здорової поведінки людей.
Розглядали практичні вправи та кейси на тему серцево-судинних захворювань та артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, бронхіальної астми, ХОЗЛ.
Напрацьовували потенційні активності для плану впровадження PEN-H протоколів у щоденну медичну практику.
 
Також, зупинилися на такій актуальній на даний час темі як покращення реалізації державної програми "Доступні ліки". Наголошувалося на необхідності активніше доносити до мешканців області, а особливо, уразливих груп населення, достовірну інформацію про можливість безкоштовно (або з невеликою доплатою) отримати певні категорії лікарських засобів, передбачених програмою.
Зараз діє оновлений Реєстр лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації. До списку входять понад 500 лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18