Час обирати здоров'я

Відбулася підсумкова зустріч тренерів субпроєкту з онкопревенції

# Онкопревенція

Вчора, 20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак грудної залози, відбулася підсумкова зустріч тренерів субпроєкту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області", під час якої було обговорено результати серії проведених тренінгів та інформаційної кампанії щодо ранньої діагностики раку грудної залози та шийки матки.

Тренінги для сімейних лікарів та медичних сестер, лікарів акушерів-гінекологів поліклінічних відділень включали в себе інформацію про доцільність скринінгу, методи профілактики та діагностики раку грудної залози та шийки матки, покрокове відео запису пацієнта на мамографію через різні медичні інформаційні системи, а також питання комунікації.

У тренінгах для працівників скринінгових центрів акцент був зроблений на засобах комунікації з пацієнтами.

З метою поширення інформації про мамографію серед населення було розпочато інформаційну кампанію. Розроблені інформаційні відео ролики, розміщена зовнішня реклама з інформацією про мамографію на сітілайтах у місті Львові, міських трамваях, у міжміському транспорті.

Зокрема, плакати розміщено у 195 автобусах на 11 маршрутах приміського сполучення.

Мережа супермаркетів АШАН, аптечні мережі, заклади охорони здоров’я долучились до нашої ініціативи шляхом розміщення плакатів, поширення інформаційних флаєрів.

Проводилися також зустрічі з трудовими колективами з метою змотивувати жінок до проходження скринінгу. Проведення організованих групових скринінгових обстежень допомагає залучити більшу кількість жінок, особливо тих, які ніколи не робили таких обстежень раніше.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18