Час обирати здоров'я

Національна веб-презентація досягнень субпроєкту з онкопревенції у Львівській області

# Онкопревенція

Сьогодні, 5 листопада 2020 року, відбулася Національна веб-презентація «Успішні кейси реалізації Спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»: субпроєкт «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технології у Львівській області".

З вітальним словом до учасників онлайн-заходу звернулася заступник Міністра охорони здоров’я України, координатор проєкту МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Світлана Шаталова.

Досягнення нашої області в рамках субпроєкту представив Орест Тріль, заступник генерального директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, у презентації «Онкопревенція на Львівщині: від ідеї до втілення».

Фахівці ЛОРЛДЦ висвітлили питання мамографічного скринінгу, оганоощадливих технологій у лікування раку грудної залози в умовах скринінгу, особливостей цитологічного скринінгу раку шийки матки.

Директорка ЛОЦГЗ Мар’яна Служинська представила презентацію «Комунікація заради здоров’я: чи можливий скринінг без комунікації?»

Заступниця директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ірина Шурпяк представила рекомендації щодо покращення взаємодії різних ланок скринінгу в еру електронних баз даних від сімейного лікаря до регіонального онкоцентру.

На завершення координатори субпроєкту підсумували досвід Львівської області у контексті проектів за підтримки Світового банку.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18