Час обирати здоров'я

Стартував проєкт «Психологічна та духовна віднова для медичного персоналу»

# Співпраця з УКУ

З 19 по 21 травня тривають навчання в рамках проєкту «Психологічна та духовна віднова для медичного персоналу», започаткованого Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, що має на меті розвиток взаємодії між Церквою та медичними закладами, надання духовної та психологічної підтримки медичному персоналу для запобігання професійному вигоранню.

Від імені Львівського обласного центру громадського здоров'я щиро дякуємо Комісії за таку важливу в наш час ініціативу, за прагнення допомагати медикам у справі протидії пандемії та її наслідкам, а також за можливість долучитися до організації навчань.

Учасників привітала с. Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Із презентацією «Про цінності, які мажуться на хліб» виступив Ярослав Грицак, доктор історичних наук, професор кафедри державного управління УКУ.

Секрети комунікації обговорювали з Марією Титаренко, доценткою кафедри журналістики та комунікації УКУ, членкинею PEN Ukraine.

Про актуальну ситуацію з CОVID-19 говорила Наталія Іванченко, в. о. генерального директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

Другий день зустрічі було присвячено питанням громадського здоров’я, про що розповідала директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська, а також поняттю універсального медичного покриття, з яким учасників ознайомила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

Про надприродну віру та релігійність як основу душевного та тілесного здоров’я йшлося у презентації о. Корнилія Яремака.

Навчання продовжаться завтра, 21 травня.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18