Час обирати здоров'я

Триває проєкт «Психологічна та духовна віднова для медичного персоналу»

# Співпраця з УКУ

З 14 по 16 червня триває чергова сесія навчань в рамках проєкту «Психологічна та духовна віднова для медичного персоналу», започаткованого Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, що має на меті розвиток взаємодії між Церквою та медичними закладами, надання духовної та психологічної підтримки медичному персоналу для запобігання професійному вигоранню.

Від імені Львівського обласного центру громадського здоров’я щиро дякуємо Комісії за таку важливу в наш час ініціативу, за прагнення допомагати медикам у справі протидії пандемії та її наслідкам, а також за можливість долучитися до організації навчань.

Учасників привітала с. Севастьяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, та розповіла про діяльність Комісії.

Із презентацією «Про цінності, які мажуться на хліб» виступив Ярослав Грицак, доктор історичних наук, професор кафедри державного управління УКУ.

Про актуальну ситуацію з CОVID-19 говорила Наталія іванченко, в. о. генерального директора Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Секрети комунікації обговорювали з Марією Титаренко, доценткою кафедри журналістики та комунікації УКУ, членкинею PEN Ukraine.

Другий день зустрічі розпочався з розгляду питань громадського здоров’я. На цю тему виступила директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар'яна Служинська.

Про поняття універсального медичного покриття розповідала Мирослава Децик, начальник управління у м. Львові та Львівській області Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ.

Про надприродну віру та релігійність як основу душевного та тілесного здоров’я йшлося у презентації о. Корнилія Яремака.

Навчання продовжаться завтра, 16 червня.

Орест Сувало, координатор розвитку послуг в рамках проєкту «Психічне здоров’я для України» окреслить виклики та можливості охорони психічного здоров’я в нашій країні.

Методам профілактики професійного вигорання навчатиме практичний психолог за напрямком когнітивно-поведінкової терапії Катерина Ковалишин.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18