Час обирати здоров'я

Тренінг "Комунікація та сервіс в медичному закладі" #2

# Тренінги

Сьогодні, 8 жовтня, відбувся другий із серії тренінгів на тему «Комунікація та сервіс в медичному закладі», організований Львівським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики.

Сьогоднішній захід було проведено для завідувачів відділень закладів охорони здоров’я Львівської області.

Maryana Sluzhynska, директорка КНП ЛОР «ЛОІАЦМС», висвітлюючи тему сервісу в медичному закладі, виступила з презентацією «Культура, орієнтована на пацієнта».

Про те, як зробити лікарню комфортною і не страшною для пацієнта, розповідала Andriana Malska , голова опікунської ради Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит.

Що таке медичне капеланство, в чому його важливість та як воно організоване у Львівській Архиєпархії УГКЦ, роз’яснював о. Тарас Гадомський, голова медичних капеланів Львівської Архиєпархії.

"Лікування без інфікування. Основи інфекційного контролю в закладі охорони здоров’я" — такою була тема доповіді Андрія Сороколіта, завідувача відділу аналітики та супроводу медичних програм КНП ЛОР «ЛОІАЦМС».

Доцентка Школи журналістики і комунікацій УКУ, членкиня PEN Ukraine Марія Титаренко детально розкрила тему «Ефективна комунікація: медик-пацієнт».

Наголошуємо, що всі учасники зустрічі є вакцинованими.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18