Час обирати здоров'я

Анонс онлайн-тренінгу для журналістів та представників медіа Львівської області

# Тренінги

АНОНС

ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ для журналістів та представників медіа Львівської області

«Топ-тема: Як створювати якісні, зрозумілі і корисні людям матеріали про серцево-судинні захворювання?»

Коли: 5 вересня 2023 о 10.00

Реєстрація за посиланням.

Серцево-судинні захворювання є причиною 64% смертей в Україні. Щоб зменшити кількість летальних випадків, люди мають знати, що саме потрібно змінити у своїх звичках і як себе поводити, коли стало зле комусь поруч. Адже коли людина поінформована – зменшується вплив факторів ризику розвитку хвороб серця та краще використовуються методи профілактики. Дуже велика роль у цьому покладена саме на медіа, які потужно впливають на свідоме ставлення громадян до здоров'я серця.

Захід буде проведено у рамках соціальної інформаційної кампанії “Стань на варті свого серця”, що реалізується громадською організацією “Центр громадянського представництва “Життя” у партнерстві з Центром громадського здоров'я МОЗ України за підтримки Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров‘я".

Метою тренінгів є підвищення обізнаності та вдосконалення професійних навичок представників українських медіа щодо проблеми поширеності серцево-судинних захворювань задля більш якісного й точного висвітлення теми у спрямованих на громадськість медіаматеріалах.

Спікери тренінгу:

  • Дарка Озерна, медична журналістка, біологиня і популяризаторка здорового способу життя, яка розповість про важливість коректної професійної комунікації у медичній журналістиці та надасть практичні поради щодо написання матеріалу про серцево-судинні захворювання.
  • Катерина Римаренко, експертка у сфері громадського здоров’я, фахівчиня україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоровʼя", яка окреслить ситуацію з захворюваністю й смертністю від серцево-судинних хвороб в Україні й світі та порекомендує джерела з актуальними статистичними даними.
  • Олександр Прокопчук, сімейний лікар, який розповість, як уникнути поведінкових факторів ризику серцево-судинних хвороб та змінити спосіб життя на більш здоровий, а також розкриє основні міфи щодо причин розвитку захворювань.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18