Час обирати здоров'я

Запрошення на тренінг «Стратегія, фінанси, комунікація: як наблизити медичну послугу до жителів територіальної громади»

# Тренінги

Запрошуємо представників територіальних громад Львівської, Хмельницької, Дніпропетровської, Одеської та Харківської областей на навчання в рамках тренінгу «Стратегія, фінанси, комунікація: як наблизити медичну послугу до жителів територіальної громади». Тренінг складається з трьох компонентів:

Компонент 1 (офлайн). Розробка стратегії розвитку медичної інфраструктури території/громади. За результатами цього компоненту команди отримають розроблений із допомогою тренера проект — план вирішення нагальних питань в сфері охорони здоров’я своєї громади;

Компонент 2 (офлайн). Робота з фінансовими інструментами для власників закладів охорони здоров’я;

Компонент 3 (онлайн). Основи комунікацій та розробка системи навігації населення для отримання доступних медичних послуг за Програмою медичних гарантій.

Тренінг організовується та проводиться проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» за підтримки Асоціації міст України та Всеукраїнської асоціації ОТГ.

Тренінги проводитимуться в обласних центрах для 5 відібраних команд кожної області. По завершенні тренінгу найсильніша команда отримає фінансову підтримку від проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» на реалізацію комунікаційної складової системи навігації населення громади по доступним медичним послугам за Програмою медичних гарантій.

Щоб прийняти участь у тренінгу потрібно сформувати команду від вашої територіальної громади, яка обов’язково включатиме:

представників ради територіальної громади — депутатів (компетенція: виділення коштів, просування пріоритетів охорони здоров’я на рівні ради); представників виконавчого органу територіальної громади (компетенція: вирішення питань, що стосуються управління медичними закладами, вибору ефективного керівника медичного закладу, моніторингу діяльності ЗОЗ, міжгалузевої співпраці); керівників та інших представників медичного закладу/ів, що є у власності територіальної громади (компетенція: управління закладом); фахівець, який відповідає чи буде відповідати за комунікацію громади.

Зареєструватись на тренінг можна за ПОСИЛАННЯМ.

Реєстраційну форму повинен заповнити кожен окремий член команди для того, щоб особисто підтвердити готовність працювати на тренінгу у команді.

Умови / Критерії відбору учасників/команд для тренінгу:

Зареєстрована команда від територіальної громади не менше 5-6 учасників за вищеописаними критеріями складу;

Готовність командою прибути на тренінг оффлайн (два окремі дні тренінгу для Компоненту 1 та 2).

Дати тренінгу будуть оголошені заздалегідь для відібраних учасників;

Потреба у формуванні стратегії розвитку громади, де медичні послуги для населення є одним із пріоритетів;

Готовність впроваджувати план з комунікації населенню доступних медичних послуг за Програмою медичних гарантій;

Наявність сертифікату про вакцинацію від COVID-19 у кожного учасника.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18