Час обирати здоров'я

Розпочалася навчальна програма з менеджменту у сфері психічного здоров’я

# Психічне здоров'я

11-13 лютого у Києві триває навчальна програма з менеджменту у сфері психічного здоров’я Leaders For Mental Health, у якому, зокрема, бере участь директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

Серед співорганізаторів заходу Міністерство охорони здоров’я України, Lviv Business School (LvBS) УКУ, Mental Health For Ukraine, Be—it Health & Social Impact, Посольство Швейцарії в Україні.

Модуль № 1 присвячено огляду систем охорони здоров’я у світі, питанням прав людини, реформам та управлінню змінами, реформі соціальних служб в Україні.

Наших партнерів, проект "Психічне здоров’я для України", представляє Орест Сувало. Він виступив із доповідями «Психічне здоров’я та Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю» та «Оптимальне поєднання послуг у сфері психічного здоров’я».

Завтра, 12 лютого, про реформу охорони психічного здоров’я в Україні доповість заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Юрист Олена Радь-Кіт висвітлить правові аспекти реформ в Україні, а також питання державних регулюючих органів в галузі охорони здоров’я, психічного здоров’я та соціальних служб.

13 лютого планується обговорення місії, бачення, цінностей організації служби психічного здоров’я. Наприкінці третього дня навчання передбачено дискусію з учасниками щодо розглянутих питань.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18