Час обирати здоров'я

Медики вкотре нагадають про важливість вакцинації проти грипу

# Вакцинація

Вакцинація від грипу під час пандемії COVID-19 є надзвичайно актуальною. На жаль, зараз ситуація з грипом ускладнюватиметься ситуацією з ковідом, і навпаки. Ознаки двох захворювань надзвичайно подібні, тому визначити їх відразу буде складно.

Важливо сьогодні якомога більше провакцинувати людей від грипу, особливо це стосується медичних працівників, працівників освіти та сфери обслуговування, а також поліцейських, військовослужбовців та інших груп ризику. Зокрема, хворі з хронічними захворюваннями дихальної і серцево-судинної системи, хворі на цукровий діабет, ожиріння, імунодефіцити, вагітні, діти до 5 років та люди старше 65 років.

Щеплення проти грипу згідно рекомендацій ВООЗ слід робити щорічно, оскільки штамовий склад вакцин змінюється щороку відповідно до мінливості збудників в природі. Робити щеплення варто до початку епідемічного підйому захворюваності. Імунітет формується протягом 2-3 тижнів.

В Україну завозяться вакцини «Ваксигрип Тетра» виробника «Санофі» (Франція), вакцини «Джісі Флю» виробника «Грін Кросс Корпорейшн» (Південна Корея) та вакцини виробника «Абботт Біолоджікалз Б. В.» (Нідерланди).

За повідомленням МОЗ заклади охорони здоров’я України вперше будуть забезпечені безоплатними вакцинами проти грипу у кількості 40 тисяч доз для щеплення, зокрема медичних працівників. 

Оскільки вакцини від коронавірусу поки немає, то давайте захистимо себе та своїх близьких від того, від чого можемо захиститися зараз!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18