Час обирати здоров'я

Волонтерство в день волонтера: львівським медикам передали нові сучасні автомобілі

# Волонтерство

Сьогодні, в рамках проекту Червоного Хреста в Україні «Мобільні медичні бригади», International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies (Gocha Guchashvili, Petri Heinikoski) було передано два автомобілі, які скерують для обслуговування мешканців Яворівського та Львівського районів. Кошти надані Soumen Punainen Risti.
 
"Така співпраця стала можливою завдяки меморандуму, підписаному між організацією «Товариство Червоного Хреста» та департаментом охорони здоров’я Львівської ОВА. Ще планується отримати 5 автомобілів, загалом Львівщина отримає 7 машин для усіх районів області", - Мар'яна Служинська, директор Львівського обласного центру громадського здоров'я.
 
«Вчинки людей змушують задуматись про те, що в найважчі часи завжди знайдуться ті, хто допоможе. Дякуємо організації Червоного Хреста за такий приємний подарунок в такий особливий день. Є моменти, коли нам необхідна допомога, турбота та увага, тому незалежно від місцевості та верстви населення, кожен має отримувати доступну, якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Ці автомобілі стануть вагомою підтримкою у роботі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вчасно бути в потрібному місці і часі – це те, чого ми прагнемо, адже життя і здоров’я наших мешканців – це пріоритет охорони здоров’я», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.
 
За словами Івана Семерака, т.в.о голови "Червоний Хрест Львів" команда спрацювала дуже добре. «Метою співпраці є сприяння закладам первинної медико-санітарної допомоги в забезпеченні доступності медичної допомоги вразливим верствам населення, особам, що постраждали від воєнних дій і мають утруднений доступ до діагностики і лікування хвороб загально-терапевтичного профілю, в першу чергу, неінфекційних захворювань».

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18