Час обирати здоров'я

Зустріч партнерів проектів «Виклик ТБ» та «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні»

17-18 грудня у Києві триває розширена зустріч партнерів проектів «Виклик ТБ» та «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні». У ній взяли участь представники Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного центру громадського здоров’я та Центр легеневого здоров'я

Метою заходу є представити учасникам результати і досягнення у впровадженні інноваційних підходів до протидії туберкульозу в Україні в рамках проекту «Challenge TB» протягом 2014-2019 рр. та обговорити нові цілі і напрямки співпраці в рамках проекту «Support TB Control Efforts in Ukraine», запропонованого на період з 2019 по 2024 рр.

Катерина Гамазіна, голова Представництва PATH в Україні, представила роль проекту «Виклик ТБ».
Ольга Павлова, менеджер з впровадження медичних програм PATH, окреслила мету та завдання проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».
Тамара Іваненко, менеджер з впровадження медичних програм PATH розповіла про розробку та впровадження нових алгоритмів в організації виявлення, обстеження та спостереження осіб з контакту з хворим на туберкульоз.

Під час дискусії обговорювали

  • розбудову потенціалу медичних, соціальних служб, проведення навчання персоналу для надання повного пакету послуг з лікування та профілактики туберкульозу в Україні,
  • покращення раннього виявлення та діагностики ТБ/ЛТБІ у осіб з контакту з хворим на туберкульоз,
  • досягнення та перспективи розвитку лабораторної мережі з діагностики туберкульозу.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18