Час обирати здоров'я

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

# ВІЛ/СНІД

Цей день нагадує усім про важливість регулярного тестування людей, в яких були епізоди незахищеної статевої поведінки в минулому (незахищений анальний, оральний чи вагінальний секс, ін'єкційне довенне введення наркотичних засобів) на виявлення антитіл до ВІЛ та своєчасному початку лікування антиретровірусними препаратами.

Раннє виявлення вірусу означає вчасне потрапляння під медичний нагляд і початок лікування. Свій статус безоплатно можна перевірити в свого сімейного лікаря, лікарів-інфекціоністів поліклінік за місцем проживання або в 9-ти спеціалізованих ЗОЗ області, зокрема в м.Львові таких як амбулаторно-поліклінічне відділення з лікування ВІЛ-позитивних/хворих на СНІД Центру легеневого здоров'я на вул.Лисенка, 45 і Центрі інтегрованих медико-соціальних послуг Другого медичного об'єднання Львова на вул.Лемківська, 28 чи сайтах надання антиретровірусної терапії (в містах Золочеві, Жидачеві, Самборі, Стрию, Дрогобичі, Червонограді і Жовкві).

Ми закликаємо мешканців нашої області бути пильними до свого здоров'я й регулярно проходити тестування на ВІЛ. Адже це є ознакою турботи про своє здоров'я і здоров'я тих, хто поруч!

Відтак, у Львівській області проживає 4171 ВІЛ-позитивна особа. Але кожна третя ВІЛ-позитивна людина не знає свій ВІЛ-позитивний статус і, відповідно, залишається поза межами медичного нагляду і лікування. Регулярне тестування на ВІЛ попереджає багато негативних наслідків цієї хвороби, в першу чергу, від її поширення та розвитку.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18