Час обирати здоров'я

Всесвітній день здоров'я 2022

# День здоров'я

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я 2022: «НАША ПЛАНЕТА – НАШЕ ЗДОРОВ’Я»

Чи здатні ми уявити світ, в якому чисте повітря, вода та продукти харчування доступні для всіх? Де економіка сфокусована на здоров’ї та добробуті? Де міста добре пристосовані до життя, а люди мають контроль над своїм здоров’ям та здоров’ям планети?

Такі питання ставить Всесвітня організація охорони здоров’я в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я, що припадає на сьогодні, 7 квітня. Гаслом цьогорічного Дня стали слова «Наша планета – наше здоров’я».

В умовах пандемії, забруднення планети, зростання захворюваності на рак, бронхіальну астму , серцево-судинну патологію, до Дня здоров’я 2022 ВООЗ прагне привернути глобальну увагу до термінових дій, необхідних для збереження здоров’я людей та планети, та активізувати рух за створення суспільства, сфокусованого на здоров’ї та добробуті.

За оцінками ВООЗ, понад 13 мільйонів смертей щороку спричинені факторами довкілля, яких можна уникнути. Це, зокрема, кліматична криза, що є найбільшою загрозою здоров’ю людства. Криза довкілля є водночас кризою здоров’я.

Our planet, our health

Безумовно, для нашої держави на даний момент інші пріоритети. Але здобувши перемогу у страшній війні, нам слід буде особливо дбати про здоров’я особисте, щоб відбудовувати країну. Глобальні питання кризи довкілля залишатимуться актуальними для України, до вирішення яких ми неодмінно повернемося у післявоєнний час.

Довідково:

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня з середини минулого століття. Дата святкування приурочена до дня заснування Всесвітньої організації охорони здоров’я, а саме до дня прийняття статуту цієї організації (7 квітня 1948 року).

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18