Час обирати здоров'я

У Львівському кардіоцентрі провели Всесвітній день серця

# Кардіологія

Щорічно за ініціативи Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають Всесвітній день серця. Метою є привернення уваги людей до свого здоров’я, підвищити обізнаність населення про хвороби серця та їх профілактику, сформувати розуміння того, що на виникнення та перебіг хвороби можна активно впливати.

Серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей українців, вони охоплюють широкий спектр порушень роботи серця та судин, зокрема, до них належить ішемічна хвороба серця, інсульт, підвищення артеріального тиску (артеріальна гіпертензія), захворювання периферичних артерій, вроджені вади серця, серцева недостатність тощо. Багатьох із цих захворювань можна уникнути завдяки змінам у поведінці та способі життя. Основними факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань є паління тютюну, брак фізичної активності, нездорове харчування та зловживання алкоголем.

Фахівцями Львівського обласного центру громадського здоров’я організовано Всесвітній день серця на базі Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру, де мешканцям Львівщини провели ехокардіографію, електрокардіографію, велоергометрію та проконсультували спеціалісти кардіоцентру.

«Пандемія COVID-19 привернула увагу медичної спільноти, національних систем охорони здоров’я та кожного мешканця до власного здоров’я. Ще невідомо як в подальшому буде проходити пандемія в майбутньому, але ми знаємо, що турбота про наше серце зараз важливіша ніж будь-коли. Під час коронавірусу хворі на серцево-судинні захворювання стикаються з подвійною загрозою. Адже вони більш схильні до розвитку важких форм недуги. Варто зрозуміти, що для здорового серця необхідні елементарні знання та зміна своєї поведінки аби покращити якість життя зараз і в майбутньому. Тож не зволікайте з першими симптомами, а звертайтесь за медичною допомогою», — наголосив директор Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру Степан Павлик.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18