Час обирати здоров'я

1 червня — Міжнародний день захисту дітей

# День захисту дітей

Діти — наша найбільша гордість, наша надія і наше майбутнє!

В Україні майже 8 мільйонів дітей, та, на жаль, не всі вони перебувають у безпеці. Щороку в Україні різноманітних травм зазнає майже 400 тисяч дітей. Переконані, кожен тато чи мама хотіли б, аби їхні діти були здоровими. У Міжнародний день захисту дітей нагадуємо про елементарні речі, які щодня можуть урятувати здоров’я, а навіть і життя малюка.

Пасок безпеки і спеціальне крісло в авто для перевезення дитини. Використання дитячих автокрісел знижує смертність на 60%. За українськими правилами дорожнього руху діти зростом до 145 см або віком до 12 років мають їздити у автокріслах: «з використанням спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу», як зазначається у п. 21.11. Правил дорожнього руху.

Безпека в домі (заглушки на розетках і безпечні вікна та двері).

Як уберегти дитину від опіків і що робити, якщо дитина все ж обпеклась, можна прочитати ТУТ

І на вулиці (Правила дорожнього руху, поведінка на дитячому майданчику тощо)

Контроль за користуванням ґаджетами. Тривале користування ґаджетами порушує психічне здоров’я і сон дитини. Перебування дитини перед монітором і телевізором не може перевищувати 45-60 хв на день, але бажано ділити цей час на два періоди.

Здорове харчування. Подбайте, щоб до раціону дитини входили всі потрібні вітаміни та мікроелементи. Харчування має враховувати індивідуальні особливості кожної дитини.

Вчасна вакцинація. Щеплення — це єдиний надійний захист від небезпечних хвороб: туберкульозу, гепатиту, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, дифтерії, кашлюку, правця, гемофільної інфекції.

Привчайте дітей щоденно піклуватися про своє здоров΄я:

— виконувати різні фізичні вправи;

— правильно харчуватись;

— загартовуватись;

— дотримуватися особистої гігієни;

— дотримуватися режиму дня;

— знаходити час для розваг на свіжому повітрі тощо

І пам’ятайте: найкращим прикладом для своїх дітей у ставленні до власного здоров΄я є ви! А найкращим подарунком для них є не ґаджети, а ваша турбота та захист.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18