Час обирати здоров'я

Поліомієліт: що треба знати про захворювання

Поліомієліт — це гостре інфекційне захворювання. Вірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше — через брудні руки, заражену їжу та воду. Вражаючи нервову систему людини, поліовірус може призвести до незворотних рухових розладів та навіть смерті людини протягом кількох годин.

Read more …

Що робити, якщо вас вкусив собака: профілактика сказу

Щороку через сказ гине понад 55 тисяч людей і більш ніж мільйон тварин у всьому світі. В Україні майже щороку від цього небезпечного захворювання помирає від 1 до 7 людей.

Read more …

Які хвороби передаються від тварин до людей та як уберегтися

Домашні тварини давно стали невід’ємною частинкою нашого життя. Щобільше, вони стали фактично членами наших родин, допомагають побороти самотність, покращити настрій. І взагалі спілкування з ними стає для нас справжнім релаксом після насичених робочих буднів.
Проте нехтування правилами гігієни, недбайливе ставлення до стану здоров'я улюбленців може призвести до зараження різними хворобами.

Read more …

Ботулізм

Ботулізм — це харчове отруєння, зумовлена споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. Найчастіше причиною ботулізму стають продукти домашнього консервування — з м’яса, риби, рідше — овочів. Потенційно небезпечними є усі консервовані продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином.

Read more …

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18